درباره ما

 سلام و عرض ادب

    وبسایت ورزشی پویا اسپرت، یک فروشگاه آنلاین لوازم ورزشی است که برای اولین بار در سال 1394در بستر اینترنت برای فروش و ارسال در سراسر ایران شروع به کار کرد. این فروشگاه آنلاین حاصل تصمیم ما بر اساس یک اتفاق جالب بود. در حقیقت من علیرضا و برادرم محمدرضا رحمتیان از سال 1370 بصورت تخصصی در فروشگاه حقیقی خود با نام فروشگاه ورزشی رحمتیان در شهر زنجان مشغول به فروش لوازم و پوشاک ورزشی هستیم و خوشبختانه در طی بیش از ۳ دهه گذشته با توجه به تجربیات کسب شده تعهد خود را نسبت به مشتریان خود ثابت کرده ایم. شاید کمتر کسی در شهر ما باشد که از فروشگاه ورزشی رحمتیان خرید نکرده باشد و یا گذرش به فروشگاه ما نیافتاده باشد.

 علیرضا

 محمدرضا

اما داستان دلیل راه اندازی فروشگاه پویا اسپرت:

     حدود اوایل بهار سال 1391 بود که به همراه برادرم و تعدادی از دوستان اهل طبیعت در حال گلگشت مناطق اطراف شهر بودیم و در مسیر خود از روستاهای متعددی عبور می کردیم. در همین گشت برای خرید کمی اقلام خوراکی در فروشگاه کوچکی در روستای کم سکنه مسیرمان توقف کردیم. در حال گفتگوی دوستانه با همراهان بودیم که بازی چند بچه با یک توپ دست ساز پلاستیکی پر شده با الیاف خیس توجه ما را جلب کرد. 

توپ به قدری سنگین بود که بچه ها به سختی با آن بازی می کردند. از روی کنجکاوی از مغازه دار پرسیدم که چرا توپ مناسب ورزشی برای بچه ها نمیفروشد و کودکان مجبور هستند با این توپ دست ساز که حتما به پاهای آن ها آسیب خواهد زد بازی می کنند.

 جواب کوتاه و قانع کننده فروشنده بسیار جالب بود: ؛کسی لوازم ورزشی از ما نمیخرد و برای ما صرف نمی کند که از شهر تا اینجا توپ یا هرچیز ورزشی دیگری بیاورم تا حالا کی بتونم بفروشمش؛ همین جواب انگیزه ما شد تا فکر کنیم که چگونه می توانیم لوازم ورزشی با کیفیت و ارزان را در اختیار کل ورزشکاران کشور در تمام نقاط دور افتاده قرار دهیم. 

موضوع در ذهن ما بود تا اینکه سر کلاس درس بازاریابی الکترونیکی خانم دکتر فرنوش در دوره ارشد دانشگاه تهران راه حل خودمان را یافتم: و وبسایتی را که مشاهده می فرمایید راه حل بود. 

ما از سال 1394 با ارائه لوازم ورزشی به تمام نقاط کشور سعی کرده ایم که محصولات با کیفیت بالا را به قیمت مناسب به دست مصرف کننده گان نهایی برسانیم و امیدواریم هیچ شخصی در ایران نباشد که به دلیل نبود وسیله ورزشی مناسب آسیب بدنی داشته باشد و نتواند به آرزوی ورزشی خود دست یابد. نام وبسایت پویا اسپرت را نیز بنا به معنی واقعی کلمه پویا انتخاب کردیم تا حرکت و شادابی و هدف ما در نام وبسایت نشانگر باشد

 

اعتماد شما سرمایه ماست. 

 

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!