میل بارفیکس تن زیب

موجودی: عدم موجودی در انبار
300,000 ریال
قیمت بدون مالیات: 300,000 ریال
مدل کالا: Three Bar

نمایش سریع

میله استفاده شده در این بارفیکس از جنس آهن و بسیار بادوام است. این میل بارفیکس دارای قابلیت تنظیم اندازه است به طوری که شما می‌توانید در چارچوب‌هایی تا عرض 95 سانتی‌متر از آن استفاده کنید. شما می‌توانید آن را بر روی سطوح منحنی و مسطح به سادگی نصب کرد...

گزینه های موجود

+

میله استفاده شده در این بارفیکس از جنس آهن و بسیار بادوام است. این میل بارفیکس دارای قابلیت تنظیم اندازه است به طوری که شما می‌توانید در چارچوب‌هایی تا عرض 95 سانتی‌متر از آن استفاده کنید. شما می‌توانید آن را بر روی سطوح منحنی و مسطح به سادگی نصب کرده و با استفاده از آن به انجام حرکت بارفیکس بپردازید. میل بارفیکس تن زیب مدل Three Bar با برخورداری از میله‌ای با‌دوام و ابعادی مناسب به شما این امکان را می دهد تا در هر شرایط و هر زمانی که خواستید تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنید.
میله بارفیکس تن زیب مدل Three Bar به شما کمک خواهد کرد تا با نصب آن در خانه، محل کار و یا هر جایی که دوست دارید، بتوانید تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنید.  دارای دستگیره لاستیکی و راحتی است که به شما کمک خواهد کرد تا در زمان ورزش کمتر احساس خستگی کرده و بتوانید تمرینات خود را با راحتی بیشتری پیگیری کنید. 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout