( شرایط و قوانین سایت پویا اسپرت )


شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پویا اسپرت

  کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده هر چه بهینه تر از امکانات فروشگاه آنلاین لوازم ورزشی پویا اسپرت به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید .توجه داشته باشید که ثبت سفارشات در هر زمان به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین پویا اسپرت از سوی کاربر است . لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج , جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب می شود .

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های پویا اسپرت , منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران , قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتی که در قوانین مندرج , رویه ها و سرویس های پویا اسپرت تغییراتی در آینده ایجاد شود , در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است .


  • تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است . به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات پویا اسپرت اقدام نماید .


  • ارتباطات الکترونیک 

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات پویا اسپرت استفاده می کنید, سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به پویا اسپرت ایمیل میزنید . این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و درصورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد , شما موافقت میکنید که پویا اسپرت به صورت الکنرونیکی ( از طریق پست الکترونیکی , سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد . همچنین اطلاع رسانی رویدادها , خدمات و سرویسهای  ویژه یا پروموشن ها امکان دارد .پویا اسپرت برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند . میتوانند عضویت دریافت خبرنامه پویا اسپرت را در پروفایل خود لغو کنند . 


  • سیاست های رعایت حریم شخصی

پویا اسپرت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمت سایت استفاده می کنند , احترما گذاشته و از آن محافظت میکند . ویا اسپرت متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا , فناوری مورد نیاز برای هر چه قابل مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را , توسعه دهد . همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پویا اسپرت , مانند متن , گرافیک , آرم , آیکون دکمه , تصاویر , ویدیو های تصویری , موارد قابل دانلود و کپی , داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پویا اسپرت جزئی از اموال پویا اسپرت محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پویا اسپرت است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی , حق پیگرد قانونی دارد . کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات  , مشخصات فنی , قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وبسایت پویا اسپرت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب , دانلود یا کپی اطلاعات با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏سایت پویا اسپرت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‏های مشابه مانند جمع آوری داده‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای پویا اسپرت محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات پویا اسپرت , کاربران و مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت های که تحت حساب کاربری و رمز ورود انجام میپذیرد به عهده کابران است .

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما , پایگاه رسمی این سایت www.Pooyasport.com است . ما با هیچ روشی دیگری جز ارسال نامه از طریق آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمیگیریم . وب سایت پویا اسپرت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی به غیر از www.pooyasport.com و www.pooyasport.ir  ندارد .

کابران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرسهای ذکر شده در بخش تماس با ما و یا از طریق شبکه های اجتماعی  که در فوتر سایت درج شده است با ما در ارتباط باشند .


ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout